O nás

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník, proto se snažíme nabídnout našim obchodním partnerům nejen kvalitní sortiment a dobré ceny, ale také rychlý a bezchybný servis. Neustále připravujeme novinky jak z odvětví hraček tak i z dřevěných dekorací. Mezi poslední novinku patří kolekce dekorací s motivy Krtečka. Další výrobky, na kterých už nyní pracujeme budeme představovat na našich webových stránkách v průběhu celého roku.

Všechny námi nabízené hračky odpovídají požadavkům evropských norem EN-71 a hračky určené pro děti do 3 let splňují podmínky vyhlášky MZ 84/2001sb. Dřevěné dekorace, přestože nepodléhají certifikaci, jsou vyráběny výhradně z nezávadných materiálů za použití vysoce kvalitních barev a laků určených pro výrobu hraček.

Velkoobchod

Velkoobchod Kouzelné Hračky působí na českém trhu od roku 2006. Za tuto relativně krátkou dobu jsme získali pevnou pozici na trhu dřevěných dekorací a hraček v České republice. V naší nabídce naleznete vyjma našich výrobků také sortiment 34 českých výrobců, kteří se zabývají výrobou dřevěných hraček a dekorací. Náš sortiment dodáváme do více jak 200 obchodů v ČR.

Kancelář Kancelář Balení Sklad Sklad Sklad Sklad Sklad

Výroba dřevěných dekorací a hraček

Jsme schopni vyrobit, popř. zprostředkovat výrobu hraček a dekorací, jak z plošných polotovarů tak soustružených dílů. Máme řadu spokojených zákazníků z řad reklamních agentur. Naše hlavní doména je využití technologie vypalování laserem, tento výrobní proces umožňuje řezání i gravírování do dřeva, skla, kovu, kůže a mnoha dalších materiálů…

Výroba hraček Výroba hraček Výroba hraček

Maloobchod

Pokud zavítáte do Písku můžete si zboží zakoupit v našem VO skladu na adrese Krokova 320/B1.

Další možností, kde si lze zakoupit popřípadě prohlédnout většinu námi vyráběných dekorací jsou sítě značkových maloobchodních prodejen:

Bambule Sparkys Pompo

Jak bylo již zmíněno, naše výrobky dodáváme do více jak 200 obchodů v České republice, pokud máte zájem o jejich zakoupení v místě Vašeho bydliště, kontaktujte naše obchodní oddělení a budeme Vás informovat o našich partnerech v dané lokalitě. Nemůžeme však garantovat, že obchodník bude mít k dispozici naší kompletní nabídku, proto je k dispozici také náš e-shop, kde si vše můžete z pohodlí Vašeho domova objednat.

Výstavy

Rádi bychom poděkovali za hojnou návštěvnost našeho stánku na veletrhu hraček ITEA 2009 v Praze, nejen zákazníkům z řad odborné veřejnosti, ale také rodičům babičkám a dědečkům, kteří u nás nakoupili vánoční dárky. Děkujeme…

Veletrh hraček ITEA 2009 Veletrh hraček ITEA 2009 Veletrh hraček ITEA 2009

Mezinárodní veletrh "Toy Fair" v Norimberku

Mezinárodní veletrh Toy Fair v Norimberku Mezinárodní veletrh Toy Fair v Norimberku Mezinárodní veletrh Toy Fair v Norimberku

Kouzelný les

Naše firma se podílí na řadě akcí určených zejména dětem, jednou z takových akcí je také „Kouzelný les“ pořádaný pro děti s rodiči. Děti prochází kouzelným lesem, kde na ně čekají různé pohádkové bytosti, na každém stanovišti musí splnit úkoly a za odměnu na ně čekají drobné dárky.

Kouzelný les Kouzelný les Kouzelný les

Sochy z písku v Písku

Každoročně je v našem městě zahajována letní turistická sezona kulturní akcí Cipískoviště. Jedná se o „víkend“, který je nabitý programem určený zejména dětem, jedna z největších „atrakcí“ Cipískoviště jsou obří sochy postavené z písku, které vytváří studenti uměleckých škol. Této akce se zúčastnila také naše firma, Kouzelné Hračky se stali „adoptivními rodiči“ jedné z těchto nádherných soch a ocenili jsme věcnými dary vítěze soutěže o nejlepší „pískosochaře“. Více na www.cipiskoviste.cz.

Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku

A jak vypadala naše socha? Prostě úžasně, vytvořili jí studenti plzeňské umělecké školy pod vedením pana profesora Františka Bálka. Podtitul Cipískoviště zněl „Léto a je to…“ A tak k nám do Písku zavítali také profesionálové na slovo vzatí Pat a Mat, kteří si vyrazili na výlet do hospůdky Na vyhlídce.

Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku

Pro děti byl připraven workshop, stavění vlastních soch, každý z účastníků měl k dispozici hranol z udusaného písku o objemu cca 1,5 tuny, stačilo jen zapojit vlastní fantazii a pustit se do díla. Nejlepší „pískosochaře“ jsme ocenili věcnými dary, samozřejmě všechny ceny byli s motivy Pata a Mata.

Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku Sochy z písku v Písku